pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści

Najczęściej zadawane pytania (F.A.Q.)

Rezerwacje

Kiedy odbywają się realizacje?

Realizacja jazd Monster Truckiem odbywa się przez cały rok, lecz jedynie w weekendy.

Dopuszczamy możliwość uruchomienia pojazdu w tygodniu, jednak wyłącznie w przypadku zebrania się 10-osobowej grupy chętnych – opcja dla grup zorganizowanych – w tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem.

Mam voucher, jak mogę umówić się na jego realizację? Kiedy są najbliższe wolne terminy?

Zachęcamy do wygodnego i najszybszego w formie dokonania rezerwacji on-line, gdzie znajdują się wszystkie dostępne na ten moment terminy (grafik układamy z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, więc jeśli obiektem zainteresowania jest np. połowa lipca, najlepiej zajrzeć w połowie lub pod koniec czerwca):

www.monstertruckpoland.pl/rezerwacje

Chcę zarezerwować przejazd Monster Truckiem, ale strona rezerwacyjna wyświetla mi tylko kilka wolnych, najbliższych terminów, a interesuje mnie inny lub bardziej odległy. Co zrobić?

Tworzymy kalendarz z miesięcznym wyprzedzeniem i na bieżąco dodajemy kolejne terminy. W przypadku gdy interesuje Państwa odleglejszy termin, prosimy o zajrzenie na stronę rezerwacyjną na niecały miesiąc przed wybranym terminem – kalendarz jest aktualizowany na bieżąco z ok. miesięcznym wyprzedzeniem.

Mam problem z zarezerwowaniem terminu, co zrobić?

W przypadku problemów z dokonaniem rezerwacji on-line, prosimy o kontakt z biurem.

Czy można zmienić termin realizacji?

Oczywiście istnieje taka możliwość, jednak nie później niż 5 dni przed umówionym spotkaniem. W celu zmiany terminu i/lub godziny realizacji, prosimy o odpowiedź na maila rezerwacyjnego (przesłanego z adresu rezerwacje@mistrzowieimprez.pl) lub kontakt z biurem.

Czy moja rezerwacja jest aktualna?

Jeśli rezerwacja została prawidłowo dokonana przez naszą stronę lub telefonicznie, zawsze potwierdzamy ją mailem z adresu: rezerwacje@mistrzowieimprez.pl.

Jeśli z powodu jakichkolwiek okoliczności termin zostanie przełożony lub odwołany, na pewno będziemy się kontaktować. W razie braku takiego kontaktu z naszej strony, termin należy uważać za aktualny – zapraszamy!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można potwierdzić rezerwację, kontaktując się z biurem.

Czy istnieje możliwość przedłużenia ważności vouchera / realizacji po upływie terminu ważności?

Teoretycznie tak, w praktyce zależy to od paru zmiennych, takich jak dopuszczalne przekroczenie terminu / wydłużenie ważności, gdzie voucher został zakupiony (u nas lub jednego z pośredników) itp. Jeśli voucher został zakupiony u nas, wygodnie i szybko można przedłużyć jego ważność o kolejny rok za 49 zł za pomocą tego produktu. W celu uzyskania większej ilości informacji, prosimy o kontakt z biurem.

Voucher gdzieś się zapodział, co zrobić?

Aby zrealizować przeżycie, niezbędne jest potwierdzenie posiadania vouchera. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać numer rezerwacyjny z kuponu, zaś przed samą realizacją przekazać go instruktorowi lub przedstawić jego zdjęcie (z widocznym numerem) i przesłać je na adres mailowy biura. W przypadku zagubienia vouchera i/lub jego numeru rezerwacyjnego, niestety nie mamy możliwości realizacji usługi.

Sklep online

Ile kosztują produkty lub usługi? Jakie są oferowane pakiety?

Wszystkie dostępne pakiety, wraz z cenami, znajdują się na stronie: https://monstertruckpoland.pl/vouchery/

Ile jest ważny voucher?

Vouchery zakupione na naszej stronie ważne są rok czasu od momentu zakupu. Przez ten okres czasu należy się umówić na realizację (sam termin realizacji może wypadać po upływie terminu ważności – istotny jest moment dokonania rezerwacji). W sytuacji, gdy voucher został zakupiony u jednego z naszych partnerów (pośredników sprzedaży), obowiązują warunki zgodne z regulaminem i szczegółami oferty wystawcy vouchera.

Jeśli ważność vouchera zakupionego u nas upływa, istnieje możliwość przedłużenia jego ważności o kolejny rok za pośrednictwem tego produktu.

W jakiej formie otrzymam voucher?

Vouchery wysyłamy w formie elektronicznej droga mailową, w pliku PDF o rozdzielczości pozwalającej na wysokiej jakości druk w formacie A3-A5.

Jakie są formy płatności?

Oferujemy dwie opcje płatności, ściśle związane z czasem oczekiwania na voucher:

przelew tradycyjny – czas oczekiwania na voucher to 2-3 dni robocze, uzależnione od czasu zaksięgowania płatności (aby przyspieszyć ten proces, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres rezerwacje@mistrzowieimprez.pl)

bramka płatnicza online – przelew realizowany za pośrednictwem platformy tpay.com lub przelewy24.pl i jednej z wybranych form: Blik, karta kredytowa (debetowa), przelew w obrębie jednego banku; w tym przypadku, po pozytywnym ukończeniu procesu płatności, voucher powinien pojawić się na mailu w ciągu 5-10 minut. Gdyby tak się nie stało, prosimy sprawdzić folder „SPAM”, a jeśli wiadomości dalej nie ma, prosimy o kontakt z biurem.

Realizacje

Czy prawo jazdy jest wymagane? Od jakiego wieku można zrealizować przeżycie?

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem jazdy, gdzie umieściliśmy wszystkie istotne dla realizacji przeżycia informacje. W przypadku:

Mini Monster Trucka – prawo jazdy nie jest wymagane, pojazd jest dostosowany technicznie do bezpiecznego prowadzenia przez dzieci i młodzież pomiędzy 6. a 18. rokiem życia (instruktor ma pełną kontrolę nad gazem i hamulcem)

Monster Trucka – prawo jazdy jest wymagane, jednak jeździmy po prywatnym, niedostępnym dla ruchu drogowego i pieszego terenie, co pozwala na robienie wyjątków, które każdorazowo podlegają ocenie instruktora (wymagana jest podstawowa wiedza o prowadzeniu i obsłudze pojazdów mechanicznych, typu odróżnianie sprzęgła od gazu ?)

Mam voucher dla jednej osoby, czy istnieje możliwość zabrania osób towarzyszących?

Jak najbardziej! W przypadku chęci uczestnictwa osób towarzyszących, należy poszerzyć posiadany pakiet przejażdżki zgodnie z naszym cennikiem:

+1 osoba dorosła: 100 zł (można według uznania podzielić się czasem spędzonym za kierownicą!)

+1 dziecko: 50 zł

Czy jazda jest bezpieczna?

Jazda Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a sam Monster Truck – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów, jazda szybka, wyczynowa itp.).

Macie kilka Monster Trucków – którym pojazdem będę jeździć w dniu realizacji?

Pojazdy wyjeżdżają naprzemiennie lub równocześnie – nie ma reguły. Jakość przeżycia nie zależy natomiast od koloru karoserii ani konkretnego modelu budy – wszystkie auta dostarczają solidną dawkę adrenaliny i frajdy.

Jak się ubrać?

Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój. Jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, zapraszamy z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 100-200 m od toru) Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację?

Absolutnie nie! Monster Truck sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o samych pojazdach? Jaka jest ich specyfikacja?

Nie wszystko możemy ujawnić – szczegóły konstrukcyjne są ściśle strzeżoną tajemnicą firmy. Zapraszamy jednak do zapoznania się z podstroną zawierającą dane techniczne, które – mamy nadzieję – zaspokoją ciekawość zainteresowanych: https://monstertruckpoland.pl/dane-techniczne/. Po więcej szczegółów zapraszamy na tor!

Informacje podstawowe

Firma obsługująca przejazdy Monster Truckami
Godziny pracy biura

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Kontakt z biurem.

Realizacje voucherów

Realizacje odbywają się przez cały rok, lecz jedynie w weekendy (warunkiem utworzenia terminu realizacji w tygodniu jest zebranie się min. 10-osobowej grupy chętnych – zapraszamy grupy zorganizowane!).

Oferowane pakiety przeżyć, sklep
Miejsca realizacji

Warszawa: Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna (siedziba firmy Mistrzowie Imprez) Mapy Google: https://goo.gl/maps/yadKSm4p2Kq

Katowice: Jana III Sobieskiego 51, 43-602 Jaworzno (teren starej Cementowni Jaworzno) Mapy Google: https://goo.gl/maps/BUsTWHYZoLtLKc6W9

Poznań: w trakcie przygotowania (nowa lokalizacja będzie znajdować się najdalej w promieniu 50-100 km od Poznania, zaś realizacje ruszą w połowie roku 2021)

Strona główna | + artykuły

W naszym garażu posiadamy dwa potężne Monstery, które w ekstremalny sposób ubarwią Twój dzień i każdy event! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj