Najczęściej zadawane pytania (F.A.Q.)

Rezerwacje

Realizacja jazd Monster Truckiem odbywa się przez cały rok, lecz jedynie w weekendy.

Dopuszczamy możliwość uruchomienia pojazdu w tygodniu, jednak wyłącznie w przypadku zebrania się 10-osobowej grupy chętnych – opcja dla grup zorganizowanych – w tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem.

Zachęcamy do wygodnego i najszybszego w formie dokonania rezerwacji on-line, gdzie znajdują się wszystkie dostępne na ten moment terminy (grafik układamy z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, więc jeśli obiektem zainteresowania jest np. połowa lipca, najlepiej zajrzeć w połowie lub pod koniec czerwca):

https://monstertruckpoland.pl/rezerwacje

Tworzymy kalendarz z około miesięcznym wyprzedzeniem i na bieżąco dodajemy kolejne terminy. W przypadku gdy interesuje Państwa odleglejszy termin, prosimy o zajrzenie na stronę rezerwacyjną na niecały miesiąc przed wybranym terminem – kalendarz jest aktualizowany na bieżąco z ok. miesięcznym wyprzedzeniem.

W przypadku problemów z dokonaniem rezerwacji on-line, prosimy o kontakt z biurem.

Oczywiście istnieje taka możliwość, jednak nie później niż 5 dni przed umówionym spotkaniem. W celu zmiany terminu i/lub godziny realizacji, prosimy o odpowiedź na maila rezerwacyjnego (przesłanego z adresu rezerwacje@mistrzowieimprez.pl) lub kontakt z biurem.

Jeśli rezerwacja została prawidłowo dokonana przez naszą stronę lub telefonicznie, zawsze potwierdzamy ją mailem z adresu: rezerwacje@mistrzowieimprez.pl.

Jeśli z powodu jakichkolwiek okoliczności termin zostanie przełożony lub odwołany, na pewno będziemy się kontaktować. W razie braku takiego kontaktu z naszej strony, termin należy uważać za aktualny – zapraszamy!

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można potwierdzić rezerwację, kontaktując się z biurem.

Teoretycznie tak, w praktyce zależy to od paru zmiennych, takich jak dopuszczalne przekroczenie terminu / wydłużenie ważności, gdzie voucher został zakupiony (u nas lub jednego z pośredników) itp. Jeśli voucher został zakupiony u nas, wygodnie i szybko można przedłużyć jego ważność o kolejny rok za pomocą tego produktu. W celu uzyskania większej ilości informacji, prosimy o kontakt z biurem.

Aby zrealizować przeżycie, niezbędne jest potwierdzenie posiadania vouchera. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać numer rezerwacyjny z kuponu, zaś przed samą realizacją przekazać go instruktorowi lub przedstawić jego zdjęcie (z widocznym numerem) i przesłać je na adres mailowy biura. W przypadku zagubienia vouchera i (lub – przede wszystkim) jego numeru rezerwacyjnego, niestety nie mamy możliwości realizacji usługi.

Sklep online

Wszystkie dostępne pakiety, wraz z cenami, znajdują się na stronie: https://monstertruckpoland.pl/sklep/

Vouchery zakupione na naszej stronie ważne są rok czasu od momentu zakupu. Przez ten okres czasu należy się umówić na realizację (sam termin realizacji może wypadać po upływie terminu ważności – istotny jest moment dokonania rezerwacji). W sytuacji, gdy voucher został zakupiony u jednego z naszych partnerów (pośredników sprzedaży), obowiązują warunki zgodne z regulaminem i szczegółami oferty wystawcy vouchera.

Jeśli ważność vouchera zakupionego u nas upływa, istnieje możliwość przedłużenia jego ważności o kolejny rok za pośrednictwem tego produktu.

Vouchery wysyłamy w formie elektronicznej droga mailową, w pliku PDF o rozdzielczości pozwalającej na wysokiej jakości druk w formacie A3-A5.

Oferujemy dwie opcje płatności, ściśle związane z czasem oczekiwania na voucher:

Przelew tradycyjny – czas oczekiwania na voucher to 2-3 dni robocze, uzależnione od czasu zaksięgowania płatności (aby przyspieszyć ten proces, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres rezerwacje@mistrzowieimprez.pl).

Bramka płatnicza online – przelew realizowany za pośrednictwem platformy tpay.com i jednej z wybranych form: Blik, karta kredytowa (debetowa), przelew w obrębie jednego banku; w tym przypadku, po pozytywnym ukończeniu procesu płatności, voucher powinien pojawić się na mailu w ciągu 5-10 minut. Gdyby tak się nie stało, prosimy sprawdzić folder „SPAM”, a jeśli wiadomości dalej nie ma, prosimy o kontakt z biurem.

Realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem jazdy, gdzie umieściliśmy wszystkie istotne dla realizacji przeżycia informacje. W przypadku:

Mini Monster Trucka – prawo jazdy nie jest wymagane, pojazd jest dostosowany technicznie do bezpiecznego prowadzenia przez dzieci i młodzież pomiędzy 6. a 18. rokiem życia (instruktor ma pełną kontrolę nad gazem i hamulcem)

Monster Trucka – prawo jazdy kategorii B lub wyższej jest wymagane, jednak jeździmy po prywatnym, niedostępnym dla ruchu drogowego terenie, co pozwala na robienie wyjątków, które każdorazowo podlegają ocenie instruktora (wymagana jest podstawowa wiedza o prowadzeniu i obsłudze pojazdów mechanicznych, typu odróżnianie sprzęgła od gazu)

Buggy – prawo jazdy kategorii B lub wyższej jest wymagane, a trasa przejazdu obejmuje w małym stopniu drogę publiczną

Koparka – prawo jazdy nie jest wymagane

Jak najbardziej! W przypadku chęci uczestnictwa osób towarzyszących, należy poszerzyć posiadany pakiet przejażdżki zgodnie z naszym cennikiem:

+1 osoba dorosła: 150 zł (można według uznania podzielić się czasem spędzonym za kierownicą!)

+1 dziecko: 80 zł

Rozszerzenia posiadanego pakietu można dokonać na miejscu dokonując opłaty gotówką lub za pośrednictwem sklepu, wybierając odpowiadający wariant produktu.

Jazda Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a sam Monster Truck – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów, jazda szybka, wyczynowa itp.).

Pojazdy wyjeżdżają naprzemiennie lub równocześnie – nie ma reguły. Jakość przeżycia nie zależy natomiast od koloru karoserii ani konkretnego modelu budy – wszystkie auta dostarczają solidną dawkę adrenaliny i frajdy!

Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój. Jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Nasze tory są bardzo przestronne, zapraszamy z osobami towarzyszącymi! W zależności od lokalizacji istnieje możliwość obserwacji całej jazdy z punktu startowego i (lub) samego toru, po którym można się przemieszczać (w zależności od warunków pogodowych). Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

Absolutnie nie! Monster Truck sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Nie wszystko możemy ujawnić – szczegóły konstrukcyjne są ściśle strzeżoną tajemnicą firmy. Zapraszamy jednak do zapoznania się z podstroną zawierającą dane techniczne, które – mamy nadzieję – zaspokoją ciekawość zainteresowanych: https://monstertruckpoland.pl/pojazdy/. Po więcej szczegółów zapraszamy na tor!

Informacje podstawowe

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Kontakt z biurem.

Realizacje odbywają się przez cały rok, lecz jedynie w weekendy (warunkiem utworzenia terminu realizacji w tygodniu jest zebranie się min. 10-osobowej grupy chętnych – zapraszamy grupy zorganizowane do kontaktu z biurem).

Gassy k. Warszawy: Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna (siedziba firmy Mistrzowie Imprez) Mapy Google: https://maps.app.goo.gl/rDZSmDAtvuD89aA89

Jaworzno k. Katowic: Jana III Sobieskiego 51, 43-602 Jaworzno (teren starej Cementowni Jaworzno) Mapy Google: https://maps.app.goo.gl/57sCUvwjqLCXTrtQ9

Rybojedzko k. Poznania: Polna, 62-060 Rybojedzko (teren k. Żwirowni Rybojedzko). Mapy Google: https://maps.app.goo.gl/87AurK5VvAqrrn1d7