Przejdź do treści
oferta dla firm

Monster Truck – Eventy, Pokazy, Marketing
Oferta Dla Firm

Jako jedyni w Polsce, a być może nawet w Europie, dysponujemy czterema zapierającymi dech w piersiach Monster Truckami. Ogromne pojazdy przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie oraz zachwyt, gdziekolwiek by się nie pojawiły!

Sprawdź ofertę Dla Firm
Specjalne Pakiety Prezentowe

Przedstawiamy zupełnie niespotykaną ofertę wynajęcia tych oryginalnych aut na potrzeby promocji marki lub wydarzenia. Możliwości naszych Monster Trucków w tym zakresie są tak samo ogromne, jak… one same!

Na Eventy Firmowe Oferujemy:

  • jazdy pokazowe i taxi dla klientów
  • pokazy tratowania wraków – Monster Truck Show
  • nauka jazdy dla klientów za kierownicą pod opieką instruktora (Monster Truck Prezent)
  • sesje zdjęciowe, plany filmowe, teledyski i szeroko pojęty event marketing z udziałem Monster Trucków
  • mobilną reklamę w formie przejazdów po mieście, np. w celu nagłośnienia wydarzenia
  • pełny branding pojazdu – ubranie pojazdów w dowolne barwy klienta
NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Monster Truck jako podest dla prezesa firmy lub mobilna scena dla konferansjera? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, nawet te z pogranicza kosmosu.
MOBILNA REKLAMA
Doskonałe narzędzie reklamy i promocji wydarzenia lub nowego produktu. Monster Truck z brandingiem Twojej marki przykuje uwagę każdego!
NIEOGRANICZONY ZASIĘG
Lubimy podróże. W związku z czym dojazd w wybrane przez Ciebie miejsce to dla nas i naszych maszyn czysta przyjemność. Nawet jeśli wracamy cali w błocie!
ŚLUB I OKAZJE SPECJALNE
Limuzyny, dorożki czy motocykle – to najpopularniejsze pomysły na pojazdy ślubne. Dla miłośników nieszablonowości doskonałym rozwiązaniem na podkreślenie wagi tego wydarzenia będzie… waga najcięższa – Monster Truck!

Inne ekstremalne pojazdy w naszym garażu:

MINI MONSTER TRUCK
Mini Monster Truck, to pojazd, który gwarantuje moc niezapomnianych chwil podczas pierwszej ekstremalnej jazdy młodocianych kierowców!
BUGGY
Dynamiczny pojazd przeznaczony do pustynnej zabawy w terenie! Lekka, otwarta konstrukcja, napędzana proporcjonalnie mocnym silnikiem, a w niej fotele kubełkowe i pasy czteropunktowe.
AMFIBIA
Amfibia została przystosowana do poruszania się w głębokim śniegu oraz po torfowiskach północnej Szwecji. W realiach naszego klimatu, nie ma przeszkód terenowych, którym nie sprostał by ten pojazd!
KOPARKA
Atrakcja z wielu względów podobna do traktora – zaskakuje swoją prostotą i radością, jaką daje jej obsługa!