pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści

Rezerwacje

Wybierz lokalizację

Warszawa (Gassy) Katowice (Jaworzno) Poznań

Informacje i założenia ogólne:

  • Realizacje voucherów prezentowych odbywają się w weekendy.
  • Pojazdami mechanicznymi – Monster Truck, koparka, buggy, amfibia – jeździmy cały rok, zarówno w soboty, jak i niektóre niedziele (w zależności od zainteresowania).
  • Aerotunel – ostatnia realizacja 20 Maj 2023.
  • Dostępne terminy ustalane są na ok. miesiąc w przód. Jeśli na przestrzeni najbliższego miesiąca wszystkie terminy są już zajęte lub pozostawały ostatnie, pojedyncze miejsca, to znak, że w ciągu paru dni utworzymy kolejne dostępne terminy.
  • Jeśli na interesujący Cię termin są ostatnie wolne miejsca, ale Ty nie możesz go zarezerwować – prawdopodobnie zostały sloty na 15 minutowe przejażdżki, a Ty posiadasz 30 minutowy voucher. 
  • Jeśli kończy się ważność Twojego vouchera, wygodnie i szybko przedłuż jego termin o kolejny rok za pomocą tego produktu. Jeśli kończy Ci się voucher, a chcesz go zarezerwować, najważniejsza jest rezerwacja przed końcem jego ważności. Realizacja może nastąpić po przekroczeniu tego terminu.
  • W razie problemów z rezerwacją – prosimy o kontakt z biurem. Rezerwacje dokonywane są wyłącznie przez stronę rezerwacyjną.
  • Więcej informacji znajduje się na podstronie z najczęściej zadawanymi pytaniami (F.A.Q.).
  • Zmiana terminu przeżycia jest możliwa, najpóźniej 5 dni przed terminem realizacji można odwołać (odpowiadając na maila potwierdzającego przejażdżkę) pierwotnie zarezerwowaną przejażdżkę i ponownie dokonać rezerwacji.


Możesz tu również dokonać rezerwacji lotu na: Aerotunel (kliknij w pasek, by rozwinąć grafik)

Uwaga! Aerotunel jest atrakcją sezonową, funkcjonującą wyłącznie w sezonie ciepłym (od kwietnia do października). Na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć dokładnej daty rozpoczęcia kolejnych lotów w sezonie 2022, w związku z czym nie ma jeszcze możliwości dokonania rezerwacji na inne terminy.

Kliknij przycisk, aby wczytać zawartość z plan4u.pl.

Wczytaj zawartość

Strona główna | + artykuły

W naszym garażu posiadamy dwa potężne Monstery, które w ekstremalny sposób ubarwią Twój dzień i każdy event! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj