pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw Podróżnika (Monster Truck + Aerotunel + Buggy)

899  z VAT

Idealny zestaw dla osoby, która uwielbia zwiedzać! Tratowanie wraków Monster Truckiem, wyprawa Buggy po okolicznych terenach, oraz lot w tunelu Aerodynamicznym sprawią, że poznacie nasz tor i okolice.

Brak w magazynie

249  z VAT
449  z VAT
Jazda za kierownicą Buggy

Na stanie

299  z VAT

Brak w magazynie

0
(0)

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Zestaw Podróżnika?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie związane z jazdą Monster TruckiemBuggy, oraz lotem w Aerotunelu!

Gdzie odbędzie się jazda pojazdami?

Jazda Monster Truckiem, oraz Buggy odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości naszego sprzętu w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj możliwości naszego toru Monster Truck pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Monster Trucka oraz Buggy?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdów, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda Monster Truckiem oraz Buggy jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a same pojazdy – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru). Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! ?

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck oraz Buggy sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

_________________________________________

Dla kogo przeznaczony jest lot w Aerotunelu?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej osoby powyżej 15. roku życia*, chcącej doświadczyć niezapomnianego, ekstremalnego przeżycia w powietrzu!* Dopuszczamy możliwość udziału osób młodszych, jednak nie niższych niż 150 cm. Wiek uczestnika może mieć również pośredni wpływ na jego zachowanie w powietrzu – powodzenie lotu w dużym stopniu zależy od uważnego wysłuchania szkolenia i zastosowania się do jego wytycznych oraz właściwej komunikacji z instruktorem – nie możemy więc zagwarantować jego docelowej, swobodnej formy (może być wymagana asysta instruktora i jego aktywna asekuracja w trakcie lotu).

Gdzie odbędzie się lot?

Loty z Klientami indywidualnymi realizujemy niecałe 19 km. od naszej siedziby w Gassach. Tunel znajduje się przy drodze krajowej nr 50, w połowie drogi między mostem w Górze Kalwarii a pierwszym rondem po prawej stronie Wisły (k. Piotrowic) Sprawdź naszą dokładną lokalizację i wskazówki dojazdu samochodem.

Kiedy można zrealizować voucher?

Nasz Aerotunel jest urządzeniem mobilnym, outdoorowym i stacjonować może wyłącznie na świeżym powietrzu, którym zasila strefę lotu. Temperatura powietrza ma bezpośredni wpływ na komfort lotu, więc spotkania z Klientami odbywamy wyłącznie w sezonie ciepłym – zwyczajowo od końca marca do początku listopada. Każdorazowo informacje o dostępnych terminach można uzyskać w naszym systemie rezerwacyjnym.

Planowany termin rozpoczęcia lotów w bieżącym sezonie: kwiecień/maj 2021.

Czy lot jest bezpieczny?

Lot w Aerotunelu jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Uczestnikowi na każdym kroku realizacji towarzyszą doświadczeni instruktorzy, którzy przygotowują do przeżycia merytorycznie (szkolenie) i technicznie (kombinezon, ochraniacze, kask). Samo urządzenie – z uwagi na swoją konstrukcję i możliwość stworzenia w pełni symulowanych i kontrolowanych warunków – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas lotu nie pojawią się żadne zamierzone niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (jak salta, śruby, obroty na plecy itp.). Naszym celem jest zapoznanie uczestnika z ekstremalnym wydaniem powietrza (którego prędkość oscyluje w okolicach 200 km/h!), jednak w możliwie jak najbezpieczniejszej formie, tj. ucząc elementarnej postawy, pozwalającej utrzymać stabilną sylwetkę podczas lotu.

Jak się ubrać?

Ubieramy się jak na trening na świeżym powietrzu, dostosowując strój do obecnych warunków pogodowych – w lato polecamy krótki rękaw i krótkie spodenki, porą wiosenną i jesienną cieplejszy zestaw sportowy typu: dres (czy legginsy) plus bluza (czy inny długi rękaw). Ta sama kwestia dotyczy obuwia: sportowe, koniecznie sznurowane, na miękkiej podeszwie (adidasy, trampki, tenisówki).

Czy ktoś może obserwować lot?

Oczywiście! Realizacja odbywa się na przestronnym terenie zielonym, dając możliwość towarzyszenia w każdym z jej etapów, obserwacji i swobodnej dokumentacji przeżycia (zdjęcia, filmy). Jedyna uwaga – urządzenie podczas lotu emituje spory hałas, w związku z czym odradzamy bliską obecność niemowlaków i zwierząt – istot wrażliwych na głośne dźwięki!

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację?

Wspomnianym wcześniej warunkiem koniecznym jest odpowiednia temperatura powietrza – komfortowe realizacje zaczynają się od ok. 5-10 stopni Celsjusza, w związku z czym latamy wyłącznie w sezonie ciepłym (marzec-listopad). W trakcie sezonu istnieją teoretyczne okoliczności uniemożliwiające realizację, jednak w praktyce musielibyśmy mieć do czynienia z nagłymi i intensywnymi zjawiskami pogodowymi, jak burza czy huragan. W trzyletniej historii lotów zdarzyło się to dwukrotnie, sprowadzając umówione z Klientami spotkania do konieczności półgodzinnego przeczekania ww. anomalii – po których swobodnie odbyliśmy loty.

0 / 5. 0

Czas trwania

30 minut jazdy, 3 minuty lotu, 30-minutowa wyprawa Buggy

Uczestnicy

1

Termin ważności

1 rok

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj