pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw Militarny (Monster Truck + Koparka + Amfibia)

899  z VAT

Zestaw Militarny dla lubiących stąpać twardo po ziemi. Koparka, Monster Truck, oraz Amfibia! To połączenie pozwoli nam na niesamowitą zabawę w błocie. Wojsko zazdrości nam takiego sprzętu 😉

Utworzyliśmy zestawy dla największych fanów ekstremalnych przeżyć! Kupując więcej voucherów płacisz mniej, zyskując możliwość przetestowania naszego sprzętu w ciągu jednego dnia realizacji.

299  z VAT
249  z VAT
449  z VAT

Na stanie

0
(0)

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Militarny?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie związane z jazdą Monster TruckiemAmfibią, oraz nauką operowania Koparki!

Gdzie odbędzie się jazda pojazdami?

Jazda Monster Truckiem, Koparką oraz Amfibią odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości naszego sprzętu w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj możliwości naszego toru Monster Truck pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Monster Trucka, Koparkę oraz Amfibię?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdów, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda naszymi pojazdami jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a same maszyny – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru). Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! ?

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck oraz Amfibia sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

0 / 5. 0

Czas trwania

30 minut jazdy Monster Truckiem, 40 minut zabawy koparką, 10 minutowa przeprawa Buggy

Uczestnicy

1

Termin ważności

1 rok

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj