pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw Militarny (Monster Truck + Koparka + Amfibia)

899  z VAT

Zestaw Militarny dla lubiących stąpać twardo po ziemi. Koparka, Monster Truck, oraz Amfibia! To połączenie pozwoli nam na niesamowitą zabawę w błocie. Wojsko zazdrości nam takiego sprzętu 😉

Utworzyliśmy zestawy dla największych fanów ekstremalnych przeżyć! Kupując więcej voucherów płacisz mniej, zyskując możliwość przetestowania naszego sprzętu w ciągu jednego dnia realizacji.

299  z VAT
249  z VAT
449  z VAT

Na stanie

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Militarny?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie związane z jazdą Monster TruckiemAmfibią, oraz nauką operowania Koparki!

Gdzie odbędzie się jazda pojazdami?

Jazda Monster Truckiem, Koparką oraz Amfibią odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości naszego sprzętu w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj możliwości naszego toru Monster Truck pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Monster Trucka, Koparkę oraz Amfibię?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdów, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda naszymi pojazdami jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a same maszyny – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru). Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! ?

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck oraz Amfibia sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Czas trwania

30 minut jazdy Monster Truckiem, 40 minut zabawy koparką, 10 minutowa przeprawa Buggy

Uczestnicy

1

Termin ważności

1 rok

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj