pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw Kids (Mini Monster Truck + Monster Truck)

619  z VAT

Wasze dzieci marzą o jeździe Monster Truckiem? U nas nie ma granic! Tego samego dnia wasza pociecha może poprowadzić Mini Monster Trucka, oraz przejechać się w dużym Monster Trucku jako pasażer. Kierowcą w ogromnym pojeździe zostanie nasz instruktor 🙂

mini monster truck
Jazda za kierownicą Mini Monster Trucka

Na stanie

449  z VAT
monster truck pasażer
Jazda w roli pasażera Monster Trucka

Na stanie

239  z VAT

Na stanie

0
(0)

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Kids?

Pakiet jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, chcących spełnić marzenia o prowadzeniu auta. Przygodę na torze można zaczynać już od 6 roku życia w towarzystwie rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Gdzie odbędzie się jazda pojazdami?

Jazda Mini Monster Truckiem, oraz Monster Truckiem odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości naszego sprzętu w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj możliwości naszego toru Monster Truck pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Mini Monster Trucka oraz Monster Trucka?

Jazda Mini Monster Truckiem odbywa się za kierownicą pojazdu, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru. Dużego Monstera poprowadzi doświadczony kierowca i instruktor jazdy Monster Truckiem, który zapewni niezapomniane przeżycie i świetną zabawę na torze.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda Monster Truckiem oraz Mini Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a same pojazdy – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru). Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! ?

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck oraz Mini Monster Truck sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

0 / 5. 0

Czas trwania

30 minut jazdy Mini Monster Truckiem, 20 minut jazdy Monster Truckiem jako pasażer

Uczestnicy

Mini Monster Truck: 2 osoby: Dziecko pomiędzy 6. a 18. rokiem życia + Rodzic (Opiekun)
+ Instruktor
Monster Truck: 1 osoba

Termin ważności

1 rok

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj