pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Promocja!

Zestaw Kids (Mini Monster Truck + Monster Truck)

619  z VAT

Wasze dzieci marzą o jeździe Monster Truckiem? U nas nie ma granic! Tego samego dnia wasza pociecha może poprowadzić Mini Monster Trucka, oraz przejechać się w dużym Monster Trucku jako pasażer. Kierowcą w ogromnym pojeździe zostanie nasz instruktor 🙂

mini monster truck
Jazda za kierownicą Mini Monster Trucka

Na stanie

449  z VAT
monster truck pasażer
Jazda w roli pasażera Monster Trucka

Na stanie

239  z VAT

Na stanie

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Kids?

Pakiet jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży, chcących spełnić marzenia o prowadzeniu auta. Przygodę na torze można zaczynać już od 6 roku życia w towarzystwie rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Gdzie odbędzie się jazda pojazdami?

Jazda Mini Monster Truckiem, oraz Monster Truckiem odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości naszego sprzętu w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj możliwości naszego toru Monster Truck pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Mini Monster Trucka oraz Monster Trucka?

Jazda Mini Monster Truckiem odbywa się za kierownicą pojazdu, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru. Dużego Monstera poprowadzi doświadczony kierowca i instruktor jazdy Monster Truckiem, który zapewni niezapomniane przeżycie i świetną zabawę na torze.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda Monster Truckiem oraz Mini Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a same pojazdy – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru). Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! ?

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck oraz Mini Monster Truck sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Czas trwania

30 minut jazdy Mini Monster Truckiem, 20 minut jazdy Monster Truckiem jako pasażer

Uczestnicy

Mini Monster Truck: 2 osoby: Dziecko pomiędzy 6. a 18. rokiem życia + Rodzic (Opiekun)
+ Instruktor
Monster Truck: 1 osoba

Termin ważności

1 rok

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj