pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści

Monster Truck Prezent – Voucher | Jazda za kierownicą Monster Trucka

249 999  z VAT

Jazda za kierownicą Monster Trucka to unikalne i i niezapomniane przeżycie, będące świetnym pomysłem na prezent! Przejazd odbywa się w asyście instruktora, który przybliża tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze animuje przygodę na naszym torze. W zależności od wybranego pakietu voucher jest przeznaczony dla jednej osoby, pary, grupy znajomych lub rodziny – wszystkich chcących doświadczyć niezapomnianego przeżycia!

SKU: Brak danych Kategorie: , , Tagi: , ,
4.9
(1268)

Dla kogo przeznaczony jest Monster Truck Prezent?

Prezent przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie!

Gdzie odbędzie się jazda?

Jazda odbędzie się w jednej z naszych lokalizacji, wybranej przez osobę obdarowaną na etapie dokonywania rezerwacji. Wybór konkretnej miejscowości na etapie zakupu ma wyłącznie charakter informacyjny i nie znajduje się na voucherze, a przeżycie można zrealizować w każdej z dostępnych lokalizacji.

Obejrzyj nasz tor Monster Truck pod Warszawą | Obejrzyj nasz tor pod Katowicami (youtube.com)

Czy osoba obdarowana prezentem będzie mogła prowadzić Monster Trucka?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdu, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru. W przypadku uczestnictwa 2 lub więcej osób, dzielą się one czasem jazdy za kierownicą według uznania.

Czy jazda jest bezpieczna i jak wygląda realizacja prezentu?

Jazda Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a sam Monster Truck – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

  • Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój.
  • Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

monster truck prezent voucher warszawa

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru) za pośrednictwem lornetek (dwie udostępniamy stale na miejscu) i – tu wskazówka dla miłośników fotografii wybierających się do nas z własnym sprzętem – teleobiektywów. Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

I jaką radość potrafi sprawić taki prezent na ekstremalną jazdę Monster Truckiem! 😀

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu?

Absolutnie nie! Monster Truck sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Monster Truck Prezent, Voucher | Warszawa, Katowice – Zapraszamy!

Wyprawa Off-road

4.9 / 5. 1268

Lokalizacja

Warszawa (Gassy), Katowice (Jaworzno), Poznań (okolice)

Uczestnicy

1 osoba, 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby

Czas trwania

15 minut, 30 minut, 40 minut, 60 minut

Termin ważności

1 rok

Może spodoba się również…

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj
Preview
Close