Jazda za kierownicą Monster Truck dla 1, 2 i 4 osób

199 549 

Jazda za kierownicą Monster Trucka dla jednej, dwóch lub czterech osób. Uczestnicy mogą zmieniać się za kierownicą! Jazda odbędzie się w asyście instruktora, który przybliży tajniki pojazdu i w komfortowej atmosferze poprowadzi przygodę. Prezent jest przeznaczony dla pary, grupy znajomych lub rodziny, chcących doświadczyć niezapomnianego przeżycia!

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: , ,

Opis

Dla kogo przeznaczony jest pakiet?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej pełnoletniej osoby, chcącej doświadczyć niezapomniane, ekstremalne, motoryzacyjne przeżycie!

Gdzie odbędzie się jazda?

Jazda odbędzie się w miejscowości Gassy (obok Konstacina- Jeziorny) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości Monster Trucka w ekstremalnych warunkach terenowych.

Obejrzyj nasz tor pod Warszawą (youtube.com) | Sprawdź wskazówki dojazdu (maps.google.pl)

Od wiosny 2019 roku możliwa realizacja na nowym torze w okolicach Katowic!

Czy osoba obdarowana będzie mogła prowadzić Monster Trucka?

Oczywiście! Całość realizacji odbywa się za kierownicą pojazdu, w obecności instruktora udzielającego wskazówek co do poszczególnych etapów przygody i pokonywania toru. W przypadku uczestnictwa 2 lub więcej osób, dzielą się one czasem jazdy za kierownicą według uznania.

Czy jazda jest bezpieczna?

Jazda Monster Truckiem jest w pełni bezpiecznym doświadczeniem! Cała realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, na prywatnym i dostosowanym do aktualnych warunków pogodowych torze, a sam Monster Truck – z uwagi na swoją konstrukcję – gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Podczas przejazdu nie pojawią się żadne niebezpieczne ewolucje kaskaderskie (wyskoki, tratowanie pojazdów itd.).

Jak się ubrać?

Najlepiej założyć na siebie wygodny, niekrępujący ruchów strój. Nie zapominaj, że jazda odbywa się na torze, na którym często towarzyszy nam (w zimę) błoto i (w lato) tumany piachu – sugerujemy więc odzież, która może ulec nieznacznemu zabrudzeniu (dotyczy to szczególnie obuwia).

Czy ktoś może obserwować jazdę?

Nasz tor jest bardzo przestronny, możesz przyjechać z osobami towarzyszącymi! Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca startowego (ok. 200 m od toru) za pośrednictwem lornetek (dwie udostępniamy stale na miejscu) i – tu wskazówka dla miłośników fotografii wybierających się do nas z własnym sprzętem – teleobiektywów. Jazdę można również obserwować z bliższej odległości, wymaga to jednak od osób towarzyszących wycieczki pieszej na tor, która w lato jest bezproblemowa (da się dotrzeć suchą stopą), zaś w zimę sugerujemy ubranie obuwia terenowego, czy nawet kaloszy na zmianę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia, co potrafi Monster Truck!

Czy warunki pogodowe mają wpływ na realizację?

Absolutnie nie! Monster Truck sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, przez cały rok. Jeździmy zarówno w słońcu, deszczu, jak i śniegu. Im trudniejsze wydają się warunki pogodowe, tym więcej przeszkód naturalnych (błotooo!), które tylko urozmaicą zabawę na torze!

Sending
User Rating 4.5 (4 votes)

Dodatkowe informacje

Czas trwania

15 minut, 30 minut, 40 minut

Uczestnicy

1 osoba, 2 osoby, 4 osoby

Termin ważności

1 rok

Lokalizacja

Warszawa (25 km od centrum), Katowice (około 40 km od centrum)