pixel

 

Za swoją ciekawość... otrzymujesz rabat! :)

 

 

5% ZNIŻKI
NA ZAKUP VOUCHERÓW

 

Przejdź do treści
Vouchery dla firm, prezenty dla pracowników, klientów i kontrahentów

Vouchery dla firm, prezenty dla pracowników

Kosze prezentowe, kubki, świece zapachowe, kalendarze czy nawet bony zakupowe – wszystkie te pomysły na obdarowanie pracowników mają jedną kluczową wadę – są już dość sztampowe, ulotne i łatwo ulegają zapomnieniu. Ciężko też przewidzieć, czy dany upominek trafi w gusta osoby obdarowanej – właściwa kolorystyka, rozmiar i inne walory fizyczne podlegają każdorazowo krytycznej ocenie (nawet jeśli nie otrzymujemy jej w ramach pierwszego wrażenia).

Jaki więc powinien być dobry prezent dla pracownika, klienta lub kontrahenta?

Po pierwsze – pomysłowy i oryginalny.

Po drugie – zapadający w pamięć, by nasza więź z osobą obdarowaną uległa wzmocnieniu.

Po trzecie – uniwersalny, co jest szczególnie ważne, gdy obdarowujemy więcej niż jedną osobę (np. zespół sprzedażowy lub wszystkich pracowników)

Czy taki prezent w ogóle istnieje?

Oczywiście! W naszym odczuciu najcenniejszą formą obdarowania są przeżycia i doświadczenia – to one zapadają w pamięć, mogą być pomysłowe i oryginalne, oraz – w przypadku naszej oferty – są nadzwyczaj uniwersalne, przypadając do gustu osobom każdej płci i w każdym wieku!

Jaką przewagę mają vouchery na przeżycia nad klasycznymi prezentami?

Warto podkreślić, że takie prezenty nie mają terminu ważności – kalendarz posłuży wyłącznie rok, każdy kubek zostanie w końcu zastąpiony innym a bon zakupowy zostanie zapomniany tak szybko, jak tylko zostanie wykorzystany.

Tymczasem przeżycia i doświadczenia – szczególnie te oryginalne i wyjątkowe – są wieczne, towarzysząc nam w pamięci do końca życia! Każda przeżyta przygoda to istny magazyn wspomnień, dzięki któremu zapamiętujemy nie tylko samo doświadczenie, ale wszystkie towarzyszące mu okoliczności – jaka była pogoda, z kim byliśmy, co robiliśmy przed i po, a także – kto nas takim przeżyciem obdarował!

Jakie przeżycia oferujemy? Poznajcie nasze bestsellery:

Czy trzeba zdecydować się na konkretne przeżycie?

Oczywiście, że nie! Specjalnie na potrzeby oferty dla firm przygotowaliśmy pakiety z atrakcjami do wyboru w określonych przedziałach cenowych:

 • Pakiet przeżyć VIP
  799  z VAT
 • Pakiet przeżyć ULTRA
  599  z VAT
 • Pakiet przeżyć EXTREME
  489  z VAT
 • Pakiet przeżyć MEGA
  369  z VAT
 • Pakiet przeżyć CLASSIC
  249  z VAT
 • Pakiet przeżyć INTRO
  129  z VAT

Jak nasze atrakcje oceniają klienci?

[grw place_photo=”https://lh3.googleusercontent.com/p/AF1QipOnSW7ydRjuoNTMjvCMm17IlWpluUFkbtfTeIiG=s1600-w300-h300″ place_name=”Mistrzowie Imprez | Monster Truck | Aerotunel” place_id=”ChIJVU3oplbNHkcRbjxcyOQRFiQ” reviews_lang=”pl” pagination=”5″ text_size=”120″ refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

Strona główna | + artykuły

W naszym garażu posiadamy dwa potężne Monstery, które w ekstremalny sposób ubarwią Twój dzień i każdy event! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Mamy dla Ciebie specjalny rabat!

WPROWADŹ SWÓJ E-MAIL I ODBIERZ

5% ZNIŻKI

NA ZAKUP VOUCHERÓW

Dowiedz się jako pierwszy o naszych ekskluzywnych produktach, nowych katalogach i specjalnych promocjach.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj